7188
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2190 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2138 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0125209; DRONNINGBORG: 41990056; 41990061; D41990056; D41990061; MASSEY FERGUSON: 856260; MENGELE: 4113598; 04-113598; NEW HOLLAND: 4113598; 04-113598 |
| Позначення виробника | 4BBP-2190 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576,86 ₴


