
С(В)-1750(C 1750) Ремень Endura (Индия)
309,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00105554
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14800
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1786 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1696 мм |
| Позначення виробника | C-1750 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,84 ₴

