ВВ(HBB)-1980 Ремінь Endura (Індія)
398,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021319
ВВ(HBB)-1980 Ремінь Endura (Індія)Готово до відправки
398,70 ₴
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
18379
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.275 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь двосторонніх дій |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1980 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0204153; JOHN DEERE: AZ39677; AZ58814; LAVERDA: 340433980 |
| Позначення виробника | HBB-1980 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,70 ₴

