3997
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2590 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2522 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| Позначення виробника | 2CBP-2590 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530,66 ₴


