4946
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2248 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424215; CLAAS: 629366.0; 629366.1; 665833.0; DEUTZ-FAHR: 1145961; 0114 5961 |
| Позначення виробника | 3BBP-2300 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241,34 ₴


