17848
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2600 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2550 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2480 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0203201; CLAAS: 617001.0; DEUTZ-FAHR: 1139091; 880022157250; 0113 9091; 088-002215-7.250; MASSEY FERGUSON: 70518656 |
| Позначення виробника | D-2550 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 977,94 ₴


