
Z59286 3НВ(3HB BP)-4855 Ремінь Harvest Belts (Польща) JOHN DEERE
10 720,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3B BP/H-4855
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Z59286 з позначенням профілю 3НВ(3HB BP)-4855 є багаторучковим приводним ременем, розробленим спеціально для використання в сільськогосподарській техніці John Deere.
Опис
- Тип: Багаторучковий (багатоклиновий) приводний ремінь класичного профілю 3HB (або 3B BP/H).
- Конструкція: Складається з трьох окремих клинових ременів профілю HB/B, з'єднаних між собою спільною основою/пластиною, що забезпечує стабільність роботи та запобігає перекручуванню на шківах.
- Характеристики: Зазвичай виготовляється в посиленій версії Agro Power (для важких умов експлуатації), має надміцний малорозтяжний корд, стійкий до динамічних навантажень та агресивного середовища (пил, бруд, волога).
- Розміри: Довжина ременя становить приблизно 4855 мм (по зовнішній довжині La, може відрізнятися на кілька мм залежно від виробника та методу вимірювання - Ld/Li). Ширина ременя близько 54.8 мм.
Аналоги
Оригінальний каталожний номер John Deere Z59286 має низку крос-номерів та аналогів від інших виробників:
- Optibelt: AP1001911, 1001911
- Gates: 0224406
- Carlisle (Timken): 3RHB191, AG14630W
- Harvest Belts (Stomil): 3B BP/H-4855
- Case IH: 47441074, 60168160, 72032737
- New Holland: 84352808
- Fortschritt: 60168160
- Laverda: 344311229
Застосування
Ремінь Z59286 використовується в сільськогосподарській зернозбиральній техніці:
- Основне застосування: Привід механізму соломоподрібнювача (або половоразбрасывателя) в комбайнах.
- Моделі техніки: Встановлюється на зернозбиральних комбайнах John Deere серій 2054, 2056, 2058, 2064, 2066 європейської модифікації, а також на деяких моделях Fortschritt та New Holland.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4855 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4803 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0224406 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 47441074; 60168160; 72032737; FORTSCHRITT: 60168160; JOHN DEERE: Z59286; LAVERDA: 344311229; NEW HOLLAND: 84352808 |
| Позначення виробника | 3B BP/H-4855 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 720,44 ₴





