Ремінь 3НВ-2940 (3B BP/E-2940) Stomil Super (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 3НВ(3HB BP).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2888 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424259; CLAAS: 567824.0; 567824.1; 661220.0; 661220.1; JOHN DEERE: HXE88939 |
| Позначення виробника | 3B BP SUP/E-2940 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 16 квітня 2026