Ремінь 3УВ-3350 (3SPC BP/K/E-3350) Stomil Kevlar (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 3УВ(3SPC BP).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.61 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3270 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Позначення виробника | 3SPC BP/K/E-3350 |
| Ширина ременя | 73.5 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





