
4НВ(4HB BP)-2120 987883.0/4270717737/60124334/1425204 Ремінь Stomil Plus (Польща)
4 128,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4B BP/E-2120
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 4НВ-2120 (4B BP/E-2120) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 4НВ(4HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1425204; CASE INTL., HARVESTER: 60124334; 4270717737; 4270727737; CLAAS: 987883.0; NEW HOLLAND: 700055787 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2068 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425204; CASE INTL., HARVESTER: 60124334; 4270717737; 4270727737; CLAAS: 987883.0; NEW HOLLAND: 700055787 |
| Позначення виробника | 4B BP/E-2120 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 128,18 ₴




