
4НВ(4HB BP)-2450 629000.0/661451.0/86534422/1425229 Ремінь Stomil Plus (Польща)
4 650,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4B BP/E-2450
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 4НВ-2450 (4B BP/E-2450) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 4НВ(4HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1425229 EE-TECH; CLAAS: 629000.0; 629000.1; 661451.0; NEW HOLLAND: 86534422 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2398 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425229 EE-TECH; CLAAS: 629000.0; 629000.1; 661451.0; NEW HOLLAND: 86534422 |
| Позначення виробника | 4B BP/E-2450 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650,06 ₴




