Ремінь 4НВ-7340 (4B BP/K/E-7340) Stomil Kevlar (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 4НВ(4HB BP).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 7340 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 7288 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Позначення виробника | 4B BP/K/E-7340 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 16 квітня 2026