Ремінь 6УБ-5690 (6-15J-5690) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 6УБ(6-15J).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.56 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 16.7 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5690 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5616 мм |
| Кількість ручів | 6 шт. |
| Позначення виробника | 6-15J/E-5690 |
| Ширина ременя | 103 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




