
62х25(HO)-2136 340435152/34043515/01145374/D41981000 Ремінь Stomil Plus (Польща)
5 599,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 62X25/E-2136
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 62х25-2136 (62X25/E-2136) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 62х25(HO). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0215198; DEUTZ-FAHR: 1145026; 1145374; 0114 5374; 0114 5026; DRONNINGBORG: 41981000; D41981000; LAVERDA: 340435155; MASSEY FERGUSON: 26746998; GATES: 1915192; DEUTZ-FAHR: 1145026; 0114 5026; FENDT: 340435152; LAVERDA: 340435152; 340435152K і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.74 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 25 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2188 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2136 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2031 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0215198; DEUTZ-FAHR: 1145026; 1145374; 0114 5374; 0114 5026; DRONNINGBORG: 41981000; D41981000; LAVERDA: 340435155; MASSEY FERGUSON: 26746998; GATES: 1915192; DEUTZ-FAHR: 1145026; 0114 5026; FENDT: 340435152; LAVERDA: 340435152; 340435152K |
| Позначення виробника | 62X25/E-2136 |
| Ширина ременя | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599,86 ₴






