
80х5-3450Lw S4526055 Ремінь Stomil Plus (Польща)
8 114,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80X5 LW/E-3450
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 80х5-3450 Lw (80X5 LW/E-3450) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: плоский профілю 80х5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.58 кг |
| Вид ременя | Плоський пристрій |
| Висота ременя | 5 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3450 мм |
| Довжина ременя Lz | 3482 мм |
| Позначення виробника | 80X5 LW/E-3450 |
| Ширина ременя | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 114,34 ₴



