
А-1580(A 1580) Ремінь Stomil Plus (Польща)
356,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: A/E-1580
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-1580 (A/E-1580) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1600 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1580 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1550 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400119; CASE INTL., HARVESTER: 70077699; CLAAS: 661244.0; 650051.0; JOHN DEERE: H79236; Z22606; NEW HOLLAND: 849889 |
| Позначення виробника | A/E-1580 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356,28 ₴




