
А-1990(A 1990) Ремінь Stomil Plus (Польща)
424,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: A/E-1990
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-1990 (A/E-1990) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2010 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1990 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1960 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900151; BIZON: A2000; CLAAS: 644537.0; LAVERDA: 340433166; NEW HOLLAND: 86517931; A78B; 86517931A |
| Позначення виробника | A/E-1990 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,08 ₴




