
А-2075(A 2075) Ремінь Stomil Plus (Польща)
438,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: A/E-2075
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-2075 (A/E-2075) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2095 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2075 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2045 мм |
| Позначення виробника | A/E-2075 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438,54 ₴




