Ремінь В(Б)-2050 (B/E-2050) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2076 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2050 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2006 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101156; ARBOS: A63001; CASE INTL., HARVESTER: 700710498; DEUTZ-FAHR: 880022153202; 088-002215-3.202; DRONNINGBORG: 41965100; D41965100; MASSEY FERGUSON: 403071M1; 403071M2; 832538M1; NEW HOLLAND: 84353448; 87325684 |
| Позначення виробника | B/E-2050 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593,82 ₴





