
В(Б)-2745(B 2745) Ремінь Stomil Plus (Польща)
761,82 ₴
- Під замовлення
- Код: B/E-2745
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь В(Б)-2745 (B/E-2745) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2771 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2745 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2701 мм |
| Позначення виробника | B/E-2745 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761,82 ₴




