
В(Б)-3700(B 3700) D41939300/706087.0/80605529/S0614157 Ремінь Stomil Plus (Польща)
993,06 ₴
- Під замовлення
- Код: B/E-3700
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь В(Б)-3700 (B/E-3700) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3726 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3656 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401275; JOHN DEERE: H26858; MASSEY FERGUSON: 71301859; 7130 1859V; W895806L; NEW HOLLAND: 8651707; 86517907A |
| Позначення виробника | B/E-3700 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993,06 ₴




