Ремінь С(В)-1550 (C/E-1550) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1586 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1550 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1496 мм |
| Позначення виробника | C/E-1550 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841,62 ₴





