
С(В)-2585(C 2585) Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 281,24 ₴
- Під замовлення
- Код: C/E-2585
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-2585 (C/E-2585) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2621 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2585 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2531 мм |
| Позначення виробника | C/E-2585 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281,24 ₴




