
С(В)-3120(C 3120) Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 508,04 ₴
- Під замовлення
- Код: C/E-3120
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3120 (C/E-3120) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3156 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3066 мм |
| Позначення виробника | C/E-3120 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508,04 ₴




