
С(В)-3164(C 3164) Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 525,50 ₴
- Під замовлення
- Код: C/E-3164
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3164 (C/E-3164) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3164 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3110 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302240; CASE INTL., HARVESTER: 60190778; 217702C1; DEUTZ-FAHR: 1145475; 6257898; 1210737011900; 0114 5475; 0625 7898; JOHN DEERE: H136963; MASSEY FERGUSON: 1047702M1; 2543650W1; C1MT05x212; NEW HOLLAND: 913058; 84345673 |
| Позначення виробника | C/E-3164 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525,50 ₴




