
Д(Г)-3270(D 3270) 617309.0/617309.1/617309.2/1403254 Ремінь Stomil Plus (Польща)
2 687,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: D/E-3270
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Д(Г)-3270 (D/E-3270) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Д(Г). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1403254; CLAAS: 617309.0; 617309.1; 617309.2 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3320 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3270 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3200 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1403254; CLAAS: 617309.0; 617309.1; 617309.2 |
| Позначення виробника | D/E-3270 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 687,88 ₴




