
Д(Г)-4000(D 4000) 630169.0 Ремінь Stomil Plus (Польща)
3 230,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: D/E-4000
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Д(Г)-4000 (D/E-4000) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Д(Г).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4050 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3930 мм |
| Позначення виробника | D/E-4000 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 230,16 ₴




