
С(В)-3060(C 3060) 0102231) Ремінь Gates (США)
3 547,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0102231
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3096 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3060 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3006 мм |
| Позначення виробника | G0102231 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 547,20 ₴

