
120х5-2032Lw 0139225/D41998900/418232M1/413122M2 Ремінь Gates (США)
8 129,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0139225
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.87 кг |
| Вид ременя | Плоський пристрій |
| Висота ременя | 5 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2032 мм |
| Довжина ременя Lz | 2064 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0139225; DRONNINGBORG: 41998900; D41998900; MASSEY FERGUSON: 418232M1; 413122M2 |
| Позначення виробника | G0139225 |
| Ширина ременя | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 129,88 ₴

