
3НС(3HC BP)-4062 0144386/H229019/H216851/71399519 Ремінь Gates (США)
17 028,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0144386
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.38 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4062 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3994 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0144386; JOHN DEERE: H216851; H229019; MASSEY FERGUSON: 71399519 |
| Позначення виробника | G0144386 |
| Ширина ременя | 73.8 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 028,42 ₴

