
3НВ(3HB BP)-2720 0224247/86976208/06215253/Z53290 Ремінь Gates EE-TECH (США)
7 376,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0224247 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2720 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2668 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0224247 EE-TECH; DEUTZ-FAHR: 6215253; 0621 5253; JOHN DEERE: Z53290; MASSEY FERGUSON: 709980; MASSEY FERGUSON: 26746968; NEW HOLLAND: 976208; 47705826; 86976208; 89832118 |
| Позначення виробника | G0224247 EE-TECH |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 376,76 ₴

