
2НС(2HC BP)-3170 0227286/Z61152/85004724/2C/HC3185LE Ремінь Gates (США)
8 866,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0227286
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3170 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3102 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0227286; JOHN DEERE: Z61152; NEW HOLLAND: 85004724; SEMANATOAREA: 2C/HC3185LE |
| Позначення виробника | G0227286 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 866,26 ₴

