Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1780 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0285293; CASE INTL., HARVESTER: 87354138; 873541380; DEUTZ-FAHR: 1148492; 0114 8492; JOHN DEERE: R135595; R200920; R206983; T160034; T178409; MASSEY FERGUSON: 555243D1; AG121891; SISU DIESEL: 685081785; VALTRA: 685081785 |
| Позначення виробника | G0285293 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905,48 ₴


