
2НВ(2HB BP)-3220 0323282/Z51707/Z38700/84061293/554269.0 Ремінь Gates (США)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G0323282
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3220 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3168 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323282; CLAAS: 554269.0; JOHN DEERE: CQ48048; Z51707; Z51708; Z38700; MASSEY FERGUSON: 71374277; NEW HOLLAND: 785415; 80785415; 84061293 |
| Позначення виробника | G0323282 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

