
4УБ(4-15J)-2190 0357271/84017742/84017753/6237302M1 Ремінь Gates (США)
6 887,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0357271
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 16.7 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2190 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2116 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0357271; MASSEY FERGUSON: 6237302M1; NEW HOLLAND: 84017742; 84017753 |
| Позначення виробника | G0357271 |
| Ширина ременя | 68 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 887,16 ₴

