Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.443 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь двосторонніх дій |
| Висота ременя | 17.5 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3307 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1405255; ARBOS: A61083; CASE INTL., HARVESTER: 31576R1 |
| Позначення виробника | G1405255 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 439,38 ₴


