
3НВ(3HB BP)-2110 1424202/619327M1/984885.0/01145457 Ремінь Gates (США)
6 017,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1424202
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2110 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2058 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424202; CLAAS: 073203.0; 073203.1; 984885.0; 984885.1; 914149.0; DEUTZ-FAHR: 1145457; 6215254; 890009466190; 0114 5457; 0621 5254; 089-000946-6,190; MASSEY FERGUSON: 619327; 619327M1; MENGELE: 98026090; 98-026090 |
| Позначення виробника | G1424202 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 017,58 ₴

