
6НВ(6HB BP)-5100 1449471/04114742/566108.0 Ремінь Gates (США)
21 390,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1449471
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.56 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5100 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5048 мм |
| Кількість ручів | 6 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1449471; CASE INTL., HARVESTER: 4114742; 04-114742; CLAAS: 566108.0 |
| Позначення виробника | G1449471 |
| Ширина ременя | 112 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 390,36 ₴

