Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Вага 1 п.м. | 0.462 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 10.1 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2985 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2949 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1469350; CLAAS: 791307.0 |
| Позначення виробника | G1469350 |
| Ширина ременя | 45.1 мм |
| Ширина струмка | 13.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


