Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 2595 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1485353; CLAAS: 7700066739; 7700.066.739; 660382.0; JOHN DEERE: HXE95150; R135664; NEW HOLLAND: 47637560; 84215838 |
| Позначення виробника | G1485353 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630,04 ₴


