Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2623 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2575 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2488 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1513221; BRAUD: 920001727; DEUTZ-FAHR: 6215213; 890009461534; 0621 5213; 089-000946-1.534; MASSEY FERGUSON: 2445370W1; NEW HOLLAND: 20001727 |
| Позначення виробника | G1513221 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 930,52 ₴


