
45х20(HL)-3186 80446969/80356024/1374310380/0312262 Ремінь Harvest Belts (Польща) зубч. NH
8 389,56 ₴
- Під замовлення
- Код: HL X/H2-3186
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hаrvest Bеlts® - оптимальне рішення
Ремені Hаrvest Bеlts® (Харвест) виробництва Sanok RC S.A. для зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів були розроблені, щоб виправдати очікування користувачів сільськогосподарської техніки, які шукають надійні високоякісні клинові ремені, що підходять для приводів. Завдяки індивідуально розробленій конструкції ремені Hаrvest Bеlts® не поступаються оригінальним клиновим ременям, які встановлюються на сільськогосподарських машинах.
Під час розробки Hаrvest Bеlts® ретельно перевіряються робочі умови кожного клинового ременя. Інноваційний, індивідуальний підхід забезпечує довгу та безвідмовну роботу за рахунок застосування максимально точного клинового ременя для приводу. Таке рішення знижує ризик простою і таким чином збільшує ефективність сільськогосподарської техніки.
Ми забезпечуємо ременями комбайни наступних марок: JОHN DEЕRE, CLAАS, NЕW HOLLАND, DЕUTZ FАHR, SAMPO, LAVERDA, FORTSCHRITT, CASE IH, MASSEY FERGUSON, SAMPO, LAVERDA, FIАT, VОLVO, BIZОN і іншу сьльськогосподарську техніку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HARVEST |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3227 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3186 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3107 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0312262; BIZON: 5165143200; CASE INTL., HARVESTER: 13743 10380; 1374-310-380; NEW HOLLAND: 446969; 356024; 630010; 849514; 804469; 80356024; ZMAJ: 8323220; 083-245-3220 |
| Позначення виробника | HL X/H2-3186 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 389,56 ₴






