Ремінь 50х22-2150 (HM/E-2150) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2198 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2063 мм |
| Позначення виробника | HM/E-2150 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 160,16 ₴







