
50х22(HM)-3272 80356025/80444936/444936/0313271 Ремінь Stomil Plus (Польща)
6 333,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM/E-3272
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-3272 (HM/E-3272) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0313271; NEW HOLLAND: 444936; 356025; 80444936; 80356025 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3320 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3272 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3185 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0313271; NEW HOLLAND: 444936; 356025; 80444936; 80356025 |
| Позначення виробника | HM/E-3272 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 333,24 ₴






