
50х22(HM)-3500 Ремінь Stomil Plus (Польща)
6 773,28 ₴
- Під замовлення
- Код: HM/E-3500
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-3500 (HM/E-3500) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3548 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3413 мм |
| Позначення виробника | HM/E-3500 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 773,28 ₴






