
11х10(SPA)-1432 Ремінь Stomil Plus (Польща)
384,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPA/E-1432
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 11х10-1432 (SPA/E-1432) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю 11х10(SPA).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1450 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1432 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1387 мм |
| Позначення виробника | SPA/E-1432 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,96 ₴






