Ремінь 11х10-2120 (SPA/E-2120) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю 11х10(SPA).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2138 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2075 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0143239; DRONNINGBORG: 41990011; D41990011; NEW HOLLAND: S938761 |
| Позначення виробника | SPA/E-2120 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554,76 ₴







