
11х10(SPA)-1332 Ремінь Stomil Standard (Польща)
252,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPA/S/E-1332
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь SPA/S/E-1332
-
Довжина (Розрахункова $L_w/L_p$): 1332 мм.
-
Зовнішня довжина ($L_a$): $\approx 1350$ мм.
-
Внутрішня довжина ($L_i$): $\approx 1310$ мм.
-
Основне застосування: Використовується як приводний ремінь на деяких моделях іноземної сільськогосподарської техніки та спецтехніки.
-
Інше застосування: Приводи помп, обладнання для очищення води.
-
Аналоги (приклади): Optibelt (SPA 1332 $L_d$), Gates, SKF (V-Belt SPA 1332).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1350 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1332 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1287 мм |
| Позначення виробника | SPA/S/E-1332 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,54 ₴






