
УБ(SPB)-1800 D41990007/06212902/9911861493/1437204 Ремінь Stomil Plus (Польща)
707,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPB/E-1800
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УБ-1800 (SPB/E-1800) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УБ(SPB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1822 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1740 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2787300; KUHN: 83101688 |
| Позначення виробника | SPB/E-1800 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707,88 ₴






