
УБ(SPB)-2360 4240044270/61009402/61011077 Ремінь Stomil Plus (Польща)
878,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPB/E-2360
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УБ-2360 (SPB/E-2360) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УБ(SPB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2382 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2360 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2300 мм |
| Позначення виробника | SPB/E-2360 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878,22 ₴






